PERFEKCYJNA LICENCJONOWANA KSIĘGOWOŚĆ

PERFECTA

ksiegowy

GRUPA DORADCZA PERFECTA – partner w rozwoju Twojej firmy

Stworzyliśmy naszą markę z myślą o wsparciu zabieganych przedsiębiorców w zakresie podatków i finansów, aby wesprzeć ich rzetelnymi danymi finansowymi, wiedzą z zakresu prawa gospodarczego oraz źródeł finansowania. W rękach naszych Klientów pozostawiamy jedynie podstawowy priorytet – dążenie do zwiększania dochodowości firmy. Wspomagamy naszych Klientów od 1999 roku. W tym roku bowiem założycielka marki rozpoczęła karierę w zawodzie. Ponad 15 letnia praktyka Prezesa Zarządu naszej firmy jest podstawowym filarem jej działalności. Ponad to współpracujemy z prawnikami, specjalistami ds. kadr i płac, szkoleniowcami BHP i PPOŻ oraz bankami. Zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo zabiegany jest każdy przedsiębiorca, istnieje więc możliwość odbierania dokumentów od Klienta w ramach usługi lub otwarcia biura o dowolnej porze dnia. Wszystko po to, żeby obowiązki sprawozdawcze naszych Klientów nie spowalniały dalszego rozwoju ich przedsięwzięć.

CERTYFIKAT

Niestety od czasu uwolnienia wolnego zawodu z zakresu naszych usług na rynku powstają biura rachunkowe prowadzone przez osoby niekompetentne. Sytuacja ta nie dotyczy naszej firmy. Posiadamy bowiem udokumentowany Certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

SYSTEM

W swojej ofercie posiadamy dwie możliwości system stacjonarny i online. Stacjonarny przeznaczony jest dla mikro przedsiębiorstw samodzielnie wystawiających faktury sprzedaży. Dla wszystkich pozostałych natomiast istnieje możliwość całodobowego udostępnienia bazy. Umożliwia to dostęp do danych finansowych przez serwer naszego partnera IT bez ograniczeń czasowych. Wystarczy wykupić odpowiedni pakiet zgodnie z cennikiem partnera IT aby uzyskać możliwość wystawiania faktur w systemie bezpośrednio powiązanym z bazą naszej firmy lub przeglądać dane finansowe oraz postęp naszych prac. Koszt dostępu do tego systemu w wielu przypadkach jest neutralny, ponieważ koszt obsługi księgowej w tym przypadku, który uzależniony od ilości dokumentów wprowadzanych do systemu, nie uwzględnia księgowania samych faktur sprzedaży. W ten sposób każdy Klient, który zdecyduje się na to rozwiązanie ma samodzielny dostęp do swoich danych bez dodatkowych kosztów.

UBEZPIECZENIE OC

Aby zabezpieczyć interesy naszych Klientów nasz firma posiada stosowne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przez nas usług.